субота, 9 квітня 2016 р.

«З Україною в серці».

   «З Україною в серці» - таку назву має виставка, яку відкрили у Дніпропетровському історичному музеї. Експозицію складають близько 400 дитячих робіт, тут представлені традиційні українські промисли та декоративно-вжиткове мистецтво.
   Близько сотні юних майстрів та майстринь доклали свої зусилля до створення експозиції народної творчості. Маленька Настя розповідає, над власною  виставковою роботою працювала майже рік. Та це зовсім небагато - каже, результатом своїх старань пишається.
   Народна вишивка, вироби із кераміки та соломи, петриківський розпис та писанки – такі експонати нині прикрашають Дніпропетровський історичний музей. Виставку склали близько чотирьохсот дитячих робіт, кращі з них відбирали по всій області.
   А ось роботи юної майстрині Яни на виставках вже не вперше. Дівчинка більше п’яти років займається ліпкою з глини, розповідає, це захоплення стало для неї більшим, ніж просто хобі. Каже, можливо у майбутньому  свою професію пов’яже із гончарством.
   Відкривали виставку урочисто – із українськими народними танцями та співами. Назву «Із Україною в серці» обрали не просто так, кажуть організатори, адже кожен з експонатів відображує патріотизм та любов до нашої батьківщини.
   Побачити експозицію на власні очі можна буде до 1 червня у Дніпропетровському історичному музеї.