середа, 13 квітня 2016 р.

Цирк – концтабір для тварин.

   Із такими гаслами та плакатами дніпропетровські активісти вийшли на мітинг під Кобзов. Мовляв, цирк робить із звірів рабів, а саме цей -  взагалі розгорнувся у нашому місті незаконно.
Одна тільки поява цього цирку в Дніпропетровську неабияк збентежила активістів. Кажуть, люди давно повинні відмовитися від такого роду знущання над тваринами, а пересувні виставки, як документально зареєстрований Кобзов, взагалі незаконні.  Дату мітингу переносили кілька разів – чекали, поки з’являться звірі, виступи яких анонсовані у шоу-програмі. Та їх у цирку й досі немає – запевняють адміністратори.
   Слони, жирафи, та інші екзотичні звірі – цим обіцяли дивувати у рамках циркової програми. За словами адміністратора, тварини близько 20 днів знаходяться на митниці – їх не пропускають через кордон. Немає поки ще і ветеринарних довідок про здоров’я звірів, так само як і умов, у яких вони проживатимуть. Для прикладу, для слонів, які анонсовані у шоу, потрібен вольєр площею не менше стап’ятдесяти метрів, та басейн глибиною у півтора метри. Та, кажуть, у Кобзові все це обов’язково з’явиться – разом із тваринами.
   Активісти вважають, усім цим займатися і не планували – адже умови для проживання потрібно  готувати заздалегідь. Для того, аби розібратися у ситуації викликали навіть поліцію – та це, кажуть, не дало жодного результату.
   Наразі шоу влаштовують без тварин – скаржаться незадоволені гості Кобзова. Люди повертають квитки.
   Тож допоки немає тварин у Кобзові – немає і правопорушення, стверджують міліціянти. Та, у цирку запевняють, шоу за участі звірів відбудеться вже 13 квітня, цього дня активісти знову планують вийти на мітинг.