середа, 20 квітня 2016 р.

Зізнатися у коханні усій країні.

   Зізнатися у коханні усій країні . Саме з такою метою Олександр Пономарьов організував всеукраїнський тур «Я люблю тебе». Об’їхати планує вісім міст. Завітав він і до Дніпропетровська.
Містянам співак подарував свої кращі композиції, а по завершенню концерту й сам отримав неочікуваний презент.
   У театрі аншлаг. Послухати улюблені композиції зібралося чимало дніпропетровців. Разом з сім’єю на концерт завітала і Юлія. Дівчина розповідає, пісні Пономарьова її завжди надихали, тож сьогодні прийшла за чергової хвилею позитиву.
   У залі більше тисячі місць, і жодного вільного. В масштабний тур країною Олександр Пономарьов поїхав вперше за десять років.
   Співак говорить, за такими виступами скучив, та виділити час для туру було не просто. З початку конфлікту на Сході країни допомагав бійцям, був волонтером. За це Пономарьову у Дніпропетровську підготували пам’ятну відзнаку.
   Загалом концерт тривав понад півтори години. Дніпропетровським глядачам Олександр подарував більше десятка відомих пісень та декілька нових композицій. А завершенню йому презентували медаль за вірність Богу та Україні.  На такий подарунок Олександр відреагував досить стримано.
   Наприкінці концерту на згадку про місто співак прямо зі сцени зробив колективне селфі з прихильниками.