пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

Крок до Європи.


   В Дніпропетровську відкрили почесне Австрійське консульство.
Хоча центр не займатиметься оформленням віз та обіцяє стати потужним осередком розвитку бізнесової, освітньої та культурної взаємодії Дніпропетровська з європейською спільнотою. 
   Червоний хідник, музика та урочиста стрічка. Відкриття почесного консульства в Дніпропетровську – справжній світський захід. Одним за одним прибувають поважні гості. І це не дивно – адже подія стала знаковою для міста та і всієї області.  
   Відвідала подію і Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської республіки в Україні. Герміне Поппеллер зазначила - Дніпропетровськ розвивається з кожним днем та має великий потенціал. Тож, на відкриття почесного консульства в місті на Дніпрі вже давно чекали  зокрема австрійські бізнесмени та інвестори.
   Так, одним із перших спільних проектів може стати завод для переробки сміття. Зі слів Почесного Консула Австрійської республіки у Дніпропетровській області –  Україна не володіє сучасними технологіями у цій сфері. І не має жодної сміттєпереробної станції. В той час, як подібні проекти надзвичайно важливі для екології всього світу.
   А ось посадовці зазначають -  до спільних проектів давно готові. Звітують, Дніпропетровщина є найпривабливішим регіоном України для закордонних інвестицій, тож відкриття консульства надасть області нові можливості в соціальному, культурному та економічному розвитку.
   Нині відомо, що  Почесне Австрійське консульство в Дніпропетровську не займатиметься оформленням віз, проте сприятиме налагодженню  міжнародної співпраці. Наразі почесні консульства Австрійської республіки вже успішно працюють в Одесі, Львові та Чернівцях.