пʼятниця, 22 квітня 2016 р.

Айті-курси для дітей захисників.

   На Дніпропетровщині стартував проект за допомогою якого школярі, чиї батьки несли службу у зоні АТО вивчатимуть ази інформаційних технологій. Нікополь став першим містом області, де впровадили у життя цей задум.
Тож 27 дітей вже опановують непросту програму.
   Вероніка вже другий тиждень опановує інформаційні технології. Дівчинка – донька військовослужбовця, тому й, каже, її і запросили відвідати такі курси. Школярка впевнена, її батько – справжній герой.
   Цього дня Вероніка прийшла на курси у піднесеному настрої  – розповідає, готується до довгоочікуваної зустрічі. Не зважаючи на таку подію, дівчинка старанно працює за комп’ютером. Розповідає, на таких уроках вони вивчають чимало цікавого, та, можливо Вероніка  пов’яже свою майбутню професію саме із інформаційними технологіями.
   Увесь курс занять з інформаційних технологій розрахований на 3 місці. Та поки що, розповідають вчителі, дітей вчать азам комп’ютерних технологій та повторюють пройдений у школі матеріал. Але вже за кілька занять школярі  займуться більш серйозними справами - створюватимуть сайти.
   Закликали приєднатися до освітнього  проекту усі міста області. Та першими відгукнулися саме нікопольські активісти. Тут наразі відвідують безкоштовні уроки з айті-технологій  27 школярів.
   Найближчим часом такі курси стартують ще у кількох населених пунктах. Діти із задоволенням долучаються до навчання – розповідають вчителі. Тож, вже планують набирати наступні групи. Та, кажуть, скоріш за все, це відбудеться у наступному учбовому році.