вівторок, 26 квітня 2016 р.

Нова святиня у Дніпропетровську.

   У місті зведуть кафедральний Покровський собор. Аналогів йому не буде в Україні та Європі. На території розмістять дзвіницю, скульптуру Богородиці та оглядовий майданчик. П’ятдесят метрів над землею.
Саме такий собор планують звести у парку Сагайдак. Його оформлять у традиціях козацького бароко. Архітектор проекту каже, цей храм стане  не лише духовним, а й культурним центром Дніпропетровська. 
   Собор збудують на лівому березі Дніпра. Тут для мешканців облаштують оглядовий майданчик, піднятися на який можна буде ліфтом. Та наразі все це лише у планах. Вихідними приступили лише до першого етапу будівництва – у парку організували толоку та очистили територію для майбутньої святині. 
   Також в парку висадили десятки різних дерев. Територію прибирали волонтери. Серед них представники православної церкви, громадські активісти та єврейська громада.   
   Пліч о пліч трудилися понад три години. Волонтери говорять, втоми не відчувають, адже працюють задля доброї справи. А ось служителі церкви переконані цей собор стане символом відродження українського народу. 
   На даний момент зібрали лише проектну документацію. А ось коли розгорнуть масштабне будівництво не відомо. В планах на майбутнє провести тенд для будівельних компаній.