вівторок, 5 квітня 2016 р.

Фестиваль гумору та гарного настрою.

   У Дніпропетровську провели всеукраїнську «лігу сміху». Тут команди з усіх куточків країни змагалися за звання най кмітливіших.
   Досвідчені гумористи та артисти початківці . Перед виступом у гримерці всі вони рівні. За півгодини до початку фестивалю з хвилюванням справляються хто як може. Одні повторюють тексти, пишуть жарти та спілкуються з конкурентами – інші ж приборкують страх за допомоги духових інструментів.
   Останні приготування та ось вони вже готові вийти на сцену. Усього у фестивалі взяло участь сімнадцять команд та у наступний тур пройде лише чотирнадцять. Вперше на такому масштабному фестивалі показала себе й команда «Збірна спецназу». Молоді люди приїхали з Запоріжжя. Говорять , дивувати суддів планують нестандартними образами.
   Співали, танцювали та жартували. На фестивалі гумору команди не лише демонстрували таланти, а й боролися за увагу зіркового журі. По завершенню кожного номера один з суддів мав обрати для себе команду – фаворита.
   Загалом на свято гумору завітало чимало дніпропетровців. Серед глядачів сьогодні і учасники телевізійного гумористичного проекту - команда «180 та вище».
   Призовий фонд Дніпровської ліги сміху склав 50 тисяч гривень. За них учасники боротимуться у фіналі. Та по завершенню фестивалю найкращі команди зможуть спробувати свої сили у національному етапі конкурсу.