середа, 6 квітня 2016 р.

Не хлібне місце.

   Днями громадськість сколихнула звістка про кадрову проблему у рядах дніпропетровських поліціянтів.
У мережу потрапив лист від начальника правоохоронців області, Ігора Репешка. В якому він звітує Хатії Деканоїдзе про серйозну нестачу поліціянтів.  Так, щомісяця звільняються більше 100 правоохоронців. І нині  з урахуванням скорочень у підрозділах кримінальної поліції – вже 17% вакансій - вільні. А в патрульній службі особливого призначення – аж 22 %. Пізніше на брифінгу Ігор Репешко заявив, що не знає, яким чином документ з’явився в Інтернеті. Та невтішні цифри все ж таки підтвердив.
   Серед головних причин такого массового звільнення, Ігор Репешко називає низьку заробітню платню правоохоронців. В той час, як патрульні поліцейські отримують 8 тисяч гривень на місяць. Зарплатня слідчих та представників оперативних підрозділів все ще складає 2-3 тисячі гривень. Окрім цього поліцейських турбують законодавчі моменти та нестабільна ситуація. Деякі зі старого кадрового складу просто не хочуть проходити переатестацію.
   В офіційному листі Ігор Репешко запропонував Хатії Деканоїдзе розробити єдиний нормативний документ для відбору у поліцію. А також залучити цивільних  із відповідними кваліфікаціями. А ось, коли чекати на переатестацію - точно не відомо. Нагадаємо, екзаменувати правоохоронців повинні були ще 9го березня. Проте - цього не сталося. Ймовірно, наступна спроба буде вже у травні.