середа, 27 квітня 2016 р.

Новий томограф.

   Відтепер мешканці лівобережної частини Дніпропетровська більш захищені. На варті їхнього здоров’я – нове сучасне обладнання. Комп’ютерний томограф, що придбали коштом обласного бюджету для дев’ятої міської лікарні дозволить робити медичні обстеження більш безпечними та точними.
А кількість пацієнтів, яких можна швидко оглянути та зробити необхідний висновок -  збільшиться у рази.
   Поява потужного комп’ютерного  томографа - подія не тільки  для дніпропетровської лікарні №9, а й для всієї лівобережної частини обласного центру. Раніше пацієнтів доводилось направляти в інші лікувальні заклади аби зробити точне обстеження чи остаточно поставити діагноз. Декілька місяців пішлона облаштування  приміщення, встановлення апарату та навчання лікарів. Наразі томограф почав працювати у тестовому режимі. Перші пацієнти вже проходять обстеження.
   Вартість потужного апарату – 12 мільйонів гривень. Втім обстеження пацієнтам робитимуть безкоштовно.  Томограф виявляє важкі захворювання та наслідки травм. Щодоби на таку допомогу потребують щонайменше 10 пацієнтів.
   Сьогодні дев’ята лікарня обслуговує близько трьохсот тисяч пацієнтів. Відтепер робити медичні обстеження медикам буде легше та простіше. За місяцьтомограф  запрацює на повну. Цьогоріч на придбання обладнання в обласному бюджеті передбачили понад 150 мільйонів гривень. Тож є надія що і іншим медзакладам регіону пощасить з новим обладнанням.