вівторок, 26 квітня 2016 р.

Квиток на роботу.

   У Дніпропетровську стартує новий проект, мета якого - працевлаштувати вимушених переселенців. Учасникам не лише допоможуть знайти роботу за фахом, а й нададуть можливість безкоштовно перекваліфікуватися на найбільш затребувані професії. 
   Нині у Дніпропетровську проживає близько 78 тисяч вимушено переміщених осіб. Влаштуватись на роботу цій категорій дуже не просто – говорять активісти. Аби допомогти переселенцям знайти бажану вакансію у Дніпропетровську реалізовуватимуть проект «Квиток на роботу».
   Та якщо знайти роботу за фахом не вдасться, то учасникам запропонують безкоштовно пройти курси перекваліфікації та отримати нову професію, яка найбільша затребувана у Дніпропетровську.
   Проект реалізують у чотирьох українських містах: Київ, Кіровоград, Слав’янськ та Дніпропетровськ. Обрали саме їх, адже тут проживає найбільша кількість переселенців.
У планах, до кінця 2016-року, розширити кордони проекту, реалізувати його ще у семи областях України. Аби допомогти якомога більшій кількості людей знайти бажану роботу.