субота, 9 квітня 2016 р.

Шифри, селфі та перегони.

   До всесвітнього дня здоров’я  Дніпропетровські студенти провели пригодницький квест. За перемогу боролися 11 команд. Щоб пройти всі випробування, їм довелося докласти неабияких зусиль. Після навчання – до парку Шевченка.
Студенти в очікуванні. Адже скоро тут розпочнеться битва інтелектів та витривалості – пригодницький квест. Учні місцевих вузів будуть виконувати різноманітні завдання на логіку та спритність. Змагатися прийшов і Олег. В квестах він не новачок - торік саме його команда здобула перше місце. Але хлопець впевнений –  головне не перемога, а спілкування.
   Юля вперше братиме участь у квесті. Каже, завжди хотіла спробувати свої сили та позмагатися з іншими. Дівчина налаштована серйозно, у команду набрала кращих друзів і зізнається - за перемогу буде боротися.
   Тим часом організатори збирають учасників. Роздають таємничі білі конверти з першим завданням. Селфі на згадку та.. квест розпочато. Попереду з десяток цікавих локацій. На кожній студентам треба виконати завдання на логіку, спритність та  командний дух.
   Пройти випробування не просто. Організатор квесту, Софія, розповідає, для учасників намагалися підготувати дійсно цікаві завдання. Всі вони так чи інакше пов’язані із темою квесту -  здоров’ям.
   Пригодницький квест Студреспубліка проводить не в перший раз. Цьогоріч в змаганнях взяли участь 11 команд по 3 людини в кожній. Софія ділиться, час від часу студентів складно мотивувати. Тож, допомагають призи та особлива, дружня атмосфера.