четвер, 21 квітня 2016 р.

Дніпроводоканал компенсує...

   Нові умови реструктуризації боргів та перерахунок коштів за неякісно надані послуги. Дніпроводоканал компенсує містянам гроші за подачу брудної води.
100 млн гривень заборгували дніпропетровці за водопостачання. Сплатити рахунки до травневих свят споживачів закликали представники «Дніпроводоканалу». Звітують, заборгованість мають близько 20% містян, переважно це люди, які не встановили лічильники. Людмила Тонкопій каже, через нестачу коштів підприємство не має можливості оновлювати обладнання. Тож, щоб мотивувати споживачів сплатити рахунки, водять нову систему реструктуризації боргів.
   А ось за іржу з крану платити містянам буде вже сам Дніпроводоканал.  Нагадаємо, наприкінці березня мешканці житлових масивів Перемога та Червоний камінь жалілися на брудну воду та сморід.  Підприємство інцидент пояснює відновлювальними роботами на Кайдакській насосно-фільтрувальній станції. Та обіцяє провести перерахунок платежів за спеціальними формулами.
   Зі слів, представників Дніпроводоканалу, компенсуватимуть збитки не тільки звичайним містянам, а і підприємствам,обладнання яких через брудну воду вийшло з ладу. Проте, кажуть, факт пошкодження техніки через іржу прискіпливо перевірятимуть. Нині відомо, що з письмовими заявами та проханням  відшкодвути збитки до міськради вже звернулося близько 20 підприємств.