середа, 6 квітня 2016 р.

Розправа над боржниками.

   Дніпропетровці завинили «Дніпроводоканалу» вже більше ста сімдесяти мільйонів гривень. Тож комунальне підприємство йде на крайні міри покарання боржників - обмеження водовідведення.
У одному з будинків житлового масиву сокіл цього разу закрили каналізацію для дев’яти квартир.
   У цьому будинку майже сто квартир. Дев’ять з них завинили більше шістдесяти тисяч гривень за водопостачання і водовідведення. У комунальників терпець увірвався, тож приїхали робити планове відключення. Запевняють, людей попередили заздалегідь.
   Фахівці ставлять заглушки на кожну квартиру окремо. Пояснюють, вода у людей буде, і набрати її можна, а ось спустити – ні. Та боржники не здаються -  і часто або самі намагаються прибрати перепони у водостоку, або викликають приватні фірми.
   Шукаємо боржників, та в їхніх квартирах ніхто не відчиняє. А ось попередження дійсно - по всьому будинку. Виходить сусідка і пояснює, в багатьох таких квартирах люди взагалі не живуть, але ті хто не платять свідомо – через відключення від каналізації не переймаються.
   Про такі випадки затоплення багато знає і пані Галина. Говорить, вони у їхньому будинку не рідкість. Після кожного приходу комунальників –новий потоп. Жінка бідкається - як боротися з проблемою вже і не знає, адже за комуналку не платять люди, що цілком забезпечені.
   Фахівці Дніпроводоканалу запевняють, людям на зустріч йдуть завжди. Навіть надають розстрочку на виплату боргу.
   Та все ж часто доводиться відключати тих, хто платити не збирається. Таких випадків тільки за останній місяць доходить до сотні.