вівторок, 26 квітня 2016 р.

Не розрахувався – залишайся ні з чим.   Дніпрообленерго попереджає боржників про можливе відключення від енергії водо та теплопостачальників.  Мільярд боргу.
Боржники номер один – тепловики та водоканали. Потужні комунальні підприємства Дніпропетровщини  не виконують своїх договірних обов’язків, що ставить під загрозу роботу самих енергетиків. Часткове погашення заборгованості дозволило тимчасово уникнути  планових відключень. Втім без розрахунків – світла не буде.  Головні боржники ризикують залишитись без електроенергії. Тепловики завинили енергетикам – 286 мільйонів. Загальний борг водопостачальників Дніпропетровська та Кривого Рогу 633 мільйони гривень. 
   Відключення розпочнуть зранку 26 квітня з робочих офісів комунальних підприємств. Якщо ситуація з розрахунками не покращиться у четвер енергозабезпечення водопостачальникам  буде зупинено.
   Без життєдайної Н2О ризикує залишитись і населення. Споживачі багатоповерхівок завинили за електроенергію 260 мільйонів. Свої гроші за надані послуги з них запитають і водоканали. Там боргових мільйонів не менше. У будь-якому випадку розраховуватись за воду та електроенергію   споживачам доведеться терміново.