пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

Місце служби сильних та дисциплінованих чоловіків.


   Дніпропетровська військова частина місце служби сильних та дисциплінованих чоловіків. Та на один день вони стали виховатилями для малечі.
До спеціальної служби транспорту з екскурсією приїхали діти зі Слов'янська. Тут для них організували похід до музею та покладання квітів. 
   Перша зупинка - військовий музей. Тут школярам показали справжні снаряди та розповіли про досвід минулого.
Директор Слов'янської школи № 6 говорить, такі експозиції школярів не лякають та більше того на екскурсію до частини їхали залюбки. 
   Діти з цікавістю розглядали експонати та після ділилися враженнями. Розповів про свої і Сашко. Хлопець навчається в 11 класі та на такій екскурсії вперше. В майбутньому мріє стати механіком та пов’язати своє життя з військовою справою. Каже, професію цю дуже поважає.
   До цієї частини учні шостої школи приїздять вже втретє. Щоразу військові готують для малечі насичену програму. 
   Та вдячні діти не лише за екскурсі. Минулого літа військові служби транспорту  відновили їхню зруйновану школу. Понівечена після обстрілів вона була просто не придатною для експлуатації. Заклад відновили всього за три місяці. 
   По завершенню екскурсії на дітей чикали солодкі подарунки. Відтак ситі та задоволені вони пообіцяли військовим повернутися сюди ще раз.