четвер, 7 квітня 2016 р.

Знайти себе у новому місті.

   Нове місто, робота, домівка – нове життя. У цьому модульному містечку дванадцять будинків. Серед 9 модулів сімейного типу та три гуртожитки по 14 кімнат.
У одному з таких проживає пані Людмила. До Дніпропетровська вона переїхала разом з донечкою ще два роки тому. Перший час знімали квартиру.  Та жінка говорить, кращий варіант для них – кімната у містечку. Адже на 12 метрах квадратних мають усе необхідне.
   Усього у цьому модульному містечку проживає три сотні людей. Серед них 78 дітей. Для того аби малеча не сумувала для них облаштували ось такий дитячий майданчик.  6310
Загалом за час існування містечка тут народилося три дитини. Чергове поповнення чекають й у сім’ї пані Валентини. Вона разом з чоловіком та донькою проживає у будинку сімейного типу. На умови не скаржиться. Жінка розповідає, допомагають тут не лише добрим словом, а й ділом.
   Також у містечку для переселенців організовують консультації психологів та юристів. Не забувають тут й про культурне дозвілля.
Загалом у містечку є все необхідне. Кімнати для прання, особистої гігієни та зони відпочинку. Територія охороняється цілодобово. За таких умов у новому місті більшість переселенців знайшли роботу та заняття для душі.