вівторок, 5 квітня 2016 р.

Подолав дистанцію – врятував життя.

   У Дніпропетровську організували обласні благодійні змагання з бігу. Тут спортсмени та любителі не лише мірялися силами, а й збирали кошти для дітей з вадами серця.
   Спортивна форма, кросівки та порядковий номер. Загалом у забігу взяли участь близько двох сотень бажаючих. Це люди різного віку та  професій. Пані  Параско́вія на змагання приїхала з Жовтих Вод. Дистанцію долала  разом з онуком. Такий забіг для неї вже не перший та кожне змагання, говорить, особливе.
  Перед забігом кожен учасник міг обрати зручну для себе дистанцію. Пробігти 5,3 чи тисячу метрів не важливо! Головна мета заходу – допомогти маленьким дніпропетровцям.
Забіг організували для того аби допомогти дітям з вадами серця. На зібрані кошти планують закупити спеціальні дихальні контури для апаратів штучної вентиляції легень. Пожертвувати гроші міг кожен бажаючий.
   А ось Артем взяв участь у забігу для того аби показати – життя після діагнозу все ж є. Два місяці тому у нього виявили  порок серця. Хлопець ділиться, спочатку в одужання не вірив. Та зараз завдяки роботі лікарів почуває себе добре. Перед змаганням дещо нервує, та говорить, до забігу готовий.
   Подібні заходи у Дніпропетровську проводять щороку. Таким чином кожен бажаючий може зробити свій внесок в одужання малечі. Цього разу планують зібрати більше десяти тисяч гривень.