четвер, 7 квітня 2016 р.

«Візерунки батьківщини» мандрують Дніпропетровськом.

  «Візерунки батьківщини» мандрують Дніпропетровськом. Цього разу волонтери розписали яскравими барвами територію дніпропетровського дитячого протитуберкульозного санаторію.
   Тут оздоровлюються більше сотні дітлахів. У протитуберкульозному санаторії продовжують реабілітацію після основного курсу лікування та відновлюють сили. Лікарі кажуть, зазвичай цей процес тривалий.
   Та в цей день для дітлахів влаштували патріотичне свято. Волонетри привезли із собою пензлі, трафарети та яскраві фарби, аби розмалювати синьо-жовтими візерунками територію санаторію. Приладдя для малювання, як і сам художній процес викликав неабиякий інтерес у малечі – всі захоплено долучились до творчості.
   Захопив художній процес  і курсантів університету внутрішніх справ. Вони малюють патріотичні символи у рамках акції вже не вперше, кажуть, планують і надалі займатися творчістю із малечею.
   Проект «Візерунки моєї батьківщини» започаткували одразу в двох областях України - Дніпропетровській та Донецькій. У нашому місті волонтери проводять таку акцію вже втретє. Розповідають, у планах – розписати візерунками ще більше місць, особливу увагу обіцяють приділити саме дитячим закладам.
   Дітлахи також вирішили долучитися до доброї справи – після того, як розмалювали візерунками стіну, передали зроблені власноруч листівки із теплими побажаннями малюкам із зони АТО.