пʼятниця, 29 квітня 2016 р.

«БлаБлаБла»

   Французька весна у Дніпропетровську завершилася пантомімою. «БлаБлаБла» - таку назву має вистава, яку вже бачили у Китаї, Франції та інших закордонних країнах. Вперше презентували на розсуд публіки спектакль і в Україні.
   «БлаБлаБла» – історія персонажа, якого ніхто не може ідентифікувати, невідомо хто він та звідки. Говорить герой незрозумілою мовою, саме тому, розповідає головна та єдина  акторка, спектакль і має таку назву. Протягом пантоміми незрозумілий нікому персонаж мандрує світом, та зустрічає на своєму шляху чимало цікавого.
   Представляли на розсуд публіки цей спектакль безліч разів -  акторка  гастролювала із виставою майже по всьому світу. Та в Україні вперше – у рамках «Французької весни». Керівники цього проекту запевняють – Марлен Буніор дуже талановита, тож, кажуть, побачити її на сцені має кожен.
   Спектакль для тих, кому від п’яти років до дев’яноста – так анонсували «БлаБлаБла». І хоча більшість глядачів у залі – діти, вподобали пантоміму і дорослі. Всі зійшлись на одні й думці -  кажуть, хоча головний герой  і розмовляв чудернацькою мовою, мова жестів та музики – зрозуміла кожному.