субота, 9 квітня 2016 р.

Чисте місто власними силами.

   Цієї та наступної суботи у Дніпропетровську масово прибиратимуть – 9 квітня суботники влаштовуватимуть громадські організації, а 16-го – всі охочі містяни.
   Сміттєзвалищу у центрі Дніпропетровська – не місце вирішила небайдужа городянка Аліна. Дівчина скаржиться, промислові та побутові відходи знаходяться тут вже не перший рік. Тож, залучивши друзів, активістка зорганізувала суботник.  Обіцяє: зовсім скоро  на цьому місці залишаться тільки зелені насадження.
   Містяни з задоволенням долучаються до таких акцій – розповідають активісти еко-руху. У мережі є мапа таких прибирань – аби люди реєстрували місця проведення майбутніх  суботників або приєднувалися до вже існуючих. Відзначати заплановані прибирання обов’язково – для того, аби у міськраді виділили техніку для вивозу сміття. Зробити це, кажуть, зовсім не складно.
   У такій заяві потрібно вказати власне прізвище, ім’я та по батькові, контактний номер, а також дату, час та місце проведення суботнику. Відправляти заповнений бланк потрібно на електронну пошту управління охорони навколишнього середовища дніпропетровської міськради, або ж активістам еко-руху.