неділя, 3 квітня 2016 р.

Нові назви – нова робота.

   Вулиці перейменували, та більшість світлофорів міста досі віголошують старі назви. Фахівці вже взялися за вирішення цієї проблеми.
   Після прийняття закону про декомунізацію у Дніпропетровську, як  і в інших містах України – перейменували чимало вулиць. Тож тепер у електротранспорті оголошують назви нових зупинок. По-новому заговорили й світлофори міста. Щоправда, поки що не всі.
   Замінити старі записи на нові завдяки інноваційним технологіям не проблема – говорять фахівці. Та спершу запис потрібно зробити. Цим у будівлі профільного КП займається Володимир. Не професійний диктор, а звичайний інженер.
   Володимиру двадцять вісім років. Дев’ять з них хлопець працює у  «Дніпродорсервісі». У дві тисячі восьмому – ділиться – у  місті почали встановлювати світлофори з речовим супроводом. Тоді крім основної роботи, почав ще й озвучувати назви вулиць. Згадує що відчував коли почув власний голос на вулицях міста вперше.
   Загалом у місті сто сімдесят п’ять світлофорних об’єктів. Незабаром на п’яти вулицях Дніпропетровська встановлюватимуть нові системи. Також запланували дванадцять капітальних ремонтів та модернізацію на двадцяти трьох об’єктах.