четвер, 28 квітня 2016 р.

Квиток на роботу.

   У Дніпропетровську стартував перший етап нового соціального проекту, мета якого - працевлаштувати вимушених переселенців.
Учасникам курсів підвищення кваліфікації не лише допоможуть знайти роботу за фахом, а й нададуть можливість безкоштовно перевчитись на найбільш затребувані професії.
   На перше заняття  нового соціального проекту для переселенців «Квиток на роботу» завітали десятки людей. Всі вони уважно слухають першу пізнавальну лекцію та нотують найважливіше. Тут зібрались люди різної статті, віку, у кожного своя історія переїзду до Дніпропетровська. Та об’єднує їх одне: бажання облаштуватись у новому місті та знайти бажану роботу. Ганна – одна із учасників проекту. Дівчина вчилась на соціального педагога, та знайти у Дніпропетровську роботу за фахом їй так і не вдалось. Тому і завітала на курси підвищення кваліфікації.
   У рамках курсу учасникам нададуть психологічну та юридичну консультацію - розповідають менеджери проекту. Аби допомогти вимушено переміщеним особам якомога швидше адаптуватись до нового життя. Та головна мета – все ж посприяти працевлаштуванню переселенців. Для цього, в першу чергу, за допомогою анкетування виявлять схильність людей до тієї чи іншої професії. І вже виходячи із результатів тесту, учасникам допоможуть підвищити кваліфікацію. Або ж запропонують пройти спеціальні курси та отримати новий фах.
   На першому вступному занятті учасники познайомились зі своїми майбутніми вчителями, поспілкувались один з одним та заповнили усі необхідні анкети. На наступному тренінгу їх вже чекає безпосередньо навчання. Всіх учасників, 100 чоловік, розділять на групи. Кожна буде отримувати певну спеціальність. Курс триватиме пя'ть тижнів. За цей час, впевнені організатори, переселенці отримають усі необхідні знання та оволодіють новими професіями.