понеділок, 25 квітня 2016 р.

Бібліотека нового формату.

   7 тисяч книг, вай-фай, дитяча зона та живий куточок. В Дніпропетровську презентували бібліотеку нового формату. Вона стане не просто книжковою цариною, а повноцінним закладом для відпочинку.
   Микита вчиться у 4му класі. Та кожного дня опісля занять поспішає до бібліотеки. Адже, тут на нього завжди чекають друзі, улюблені ігри та книжки
   Та особливо малеча полюбляє живий куточок і його мешканця – шиншилу.
   Бібліотека на вулиці Шнеєрсона( колишня Мініна) зажди користувалася попитом серед городян. Та нині стала найулюбленішим місцем, як дітлахів, так і дорослих. Адже тут є все необхідне: великий вибір книжок, ігрова зона та вай-фай.  Над  дизайном проекту працювала велика група ініціативної молоді. Серед них і Олександра. Ділиться, надихалася здебільшого європейським прикладом. Результатом, зізнається, задоволена.
   А ось завідуюча бібліотекою, Олена Тараненко, захоплено розповідає, над втіленням проекту у життя працювали майже 5 місяців. Та жодного дня заклад не закривав свої двері для відвідувачів. Тепер оновлена бібліотека має декілька зон. Серед них «дитячий острів», комп’ютерний зал «матриця» та «оазис» для художньої літератури. Пані Олена ділиться, нині у фонді бібліотеки 7 тисяч книг. Та, якщо читач не знайде потрібну, співробітники одразу прийдуть на допомогу.
   На реконструкцію бібліотеки витратили півмільйона гривень бюджетних коштів. Представники міської влади зазначають, проект унікальний, адже заклад - принципово нового формату. Бібліотеку в центрі міста для втілення задумів обрали не випадково. Адже тут, великий потік читачів. Та, далі, кажуть, підуть на околиці.
   Ну, а наразі бібліотека на вулиці Шнеєрсона запрошує до себе в гості всіх поціновувачів книжок та культурного відпочинку, незалежно від району проживання.