понеділок, 25 квітня 2016 р.

Роки боротьби.

   Минуло вже 30 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС та із її наслідками борються досі. Це не лише стан екології а й життя людей, що побували у самому серці катастрофи.
   Олександр Михайлович брав участь у ліквідації Чорнобильської аварії. У 1986 році він два місяці пробув на небезпечній території. Вплив радіації позначився на його здоров’ї. Та чоловік говорить, йому дуже пощастило, адже більшість його побратимів загинули у Чорнобилі. Та герой намагається не згадувати про ті страшні події. Нині він має велику та щасливу родину: дружину та трьох дітей. Молодшому сину нещодавно виповнився рік, не зважаючи на немолодий вік татуся.
   Таких героїв на Дніпропетровщині проживає більше 20 тисяч. Всі вони постраждали від Чорнобильської катастрофи. Ураження радіацією у кожного різне, та проблема одна і та сама – негаразді зі здоров’ям. Тож аби слідкувати за їхнім станом лікарі ім. Мечникова запросили чорнобильців до себе на огляд.
   Також герої, дотримуючись щорічної традиції, висадили на території лікарні три молодих дерева як символ життя та здоров’я.
   Можливістю зустрітись із героями скористались і дніпропетровські школярі. Вони завітали до лікарні аби висловити свою подяку за подарований шанс на життя. Малеча підготувала солодкі подарунки і вірші.
   І хоча чорнобильцям боляче згадувати про ту страшну катастрофу, та все ж їм приємно, що їхні героїчні вчинки досі пам’ятають та цінують.