субота, 16 квітня 2016 р.

Нові знання для досвідчених фахівців.

     У Дніпропетровській лікарні ім. Мечникова відбулася медична конференція, за участі місцевих та литовських лікарів. Що обговорювали, та яким досвідом обмінювалися – знають наші журналісти.

     Вже не перший рік триває співпраця двох провідних лікарень.  Фахівці з обох країн зібралися у Дніпропетровську аби обмінятися досвідом. 
     Дніпропетрвоські  медики кажуть, візит таких фахівців до лікарні – велика подія. Розповідають, у Литві медицина на дуже високому рівні, тож планують впроваджувати такі ж технології і у нас, на батьківщині.
     Основні теми, які медики висвітлювали на конференції – це кардіологія, та серцево-судинна хірургія. Литовці кажуть, у цій галузі їхні фахівці досягли чимало. Тож, увесь досвід та набуті знання планують передати нашим лікарям.
     Не тільки навчити наших медиків чомусь новому планують лікарі із Литви. Кажуть, із мечниківцями вже давно тісно співпрацюють, тож цікаво перейняти й їхній досвід.
     Кілька днів гості з Литви проведуть із нашими лікарями. У рамках конференції заплановано безліч лекцій, також закордонні фахівці оглянуть дніпропетровських пацієнтів.