вівторок, 12 квітня 2016 р.

Не словом, а ділом.

   Декомунізовані вулиці Дніпропетровська незабаром отримають нові адресні вказівники. У міськраді повідомляють, - таблички матимуть сучасний дизайн та єдиний стандарт.
 Першочергово зміни торкнуться центральних районів і багатоквартирних будинків. А ось мешканцям приватного сектору доведеться трохи почекати.
   Згідно із законами про декомунізацію, у Дніпропетровську перейменовано 322 топоніми. Проте зміни торкнулися лише документів та мап. Адже на більшості вулиць й досі можна побачити старі назви. Не виключенням стала зокрема будівля міськради. Так, згідно вказівника, депутати працюють за неіснуючою адресою. Та начальник департаменту комунального господарства, Михайло Лисенко запевняє – рішення є. І новим табличкам також бути. На заміну вказівників вже виділили півмільйона гривень.
   Також посадовець спростував нещодавні чутки щодо включення вартості табличок до комунальних платежів.  Та запевнив – ставити вказівники будуть виключно коштами міста. Першочергово зміни торкнуться центральних районів і багатоквартирних будинків. А ось змушувати мешканців приватного сектору ставити вказівники – ніхто не буде. В той час у міськраді планують розробити єдиний стандарт табличок. Для цього залучають громадськість і дизайнерів-волонтерів.
   Тож закликав мешканців декомунізованих вулиць не поспішати замінювати таблички самостійно. А дочекатися затвердження нового дизайну вказівника.