середа, 13 квітня 2016 р.

Прокурорам – люстрацію.

   Вдень під обласною прокуратурою зібралося кілька десятків активістів. У руках – плакати, на асфальті – відра та швабри. Кажуть, прийшли відмивати прокуратуру.
У кожного тут своя історія. Пан Сергій ділиться, через рейдерські захоплення втратив аж 2 будинки. Протягом багатьох років потерпає від погроз і неодноразово ставав жертвою нападників. Та справи, каже, з місця так і не зрушили.
   За правдою потерплий навіть до Києва їздив. Ділиться, нині справи там вивчають. А ось Тамара Пилипівна розповідає –  17 років тому її разом із 9річною дитиною та старенькою мамою насильно переселили в непридатні для життя умови. Відтоді жінка оббиває пороги прокуратури. Та все марно. Каже, в приймальні над нею лише глузують.
   Активісти зізнаються, прийшли під прокуратуру аби нагадати посадовцям їхні прямі обов’язки. Розлючені містяни налаштовані серйозно. Кажуть, за правду боротимуться до останнього.
   Під гучну музику та заклики до мітингарів вийшов перший заступник прокурора області. Щоправда обмежився короткою заявою. Мовляв, все добре. На прийом до прокурорів за графіком може потрапити кожен охочий. 
   Заступник начальника управління нагляду у кримінальному провадженні запевнив, пркуратура відкрита для всіх 
   Опісля мітингу деякі активісти одразу поспішили до прокуратури – писати заяви. Інші, кажуть, віри вже не ймуть.