вівторок, 19 квітня 2016 р.

Молодь – майбутнє нашої країни.


   Цими вихідними у Дніпропетровську пройшов міжнародний молодіжний конгрес. Кілька тисяч активістів області зібралися разом, аби поділитися один з одним власними знаннями, побувати на цікавих майстер-класах та перейняти досвід успішних бізнесменів та політиків.
   Майже 10 годин безперервних майстер-класів, хакатонів, ток-шоу та  ярмарок старт-апів. Всі, хто завітав на захід могли не тільки навчитися чомусь новому, а ще й поспілкуватися з видатними діячами кількох країн  –  політиками, бізнесменами, психологами. 
   Захід зібрав рекордну кількість гостей -  більше трьох тисяч. Завітати на конгрес міг кожен бажаючий, та здебільшого запрошували найактивніших – представників шкільних парламентів, студентських самоврядувань та переможців різноманітних конкурсів. Серед останніх і Марія. Школярка розповідає, учні їхнього ліцею зайняли почесне друге місце у конкурсі «Школа своїми руками» - розмалювали яскравими кольорами стіни рідного учбового закладу.
   А ось Борис завітав на конгрес просто з інтересу – розповідає, поки що не може похизуватися перемогою в конкурсах, як  наприклад Марія. Та, каже десятикласник, послухати лекції та навчитися чомусь новому буде корисним  для кожного. 
   По завершенню програми конгресу на його учасників чекали приємні сюрпризи.  Призи були як заохочувальні, для більшості, так і цінні – для талановитих та найактивніших.