субота, 16 квітня 2016 р.

Дороги Дніпропетровська залишають бажати кращого.

     Розбиті та небезпечні. З приходом  весни дорожні проблеми стали помітнішими. На кожному кілометрі: розбитий асфальт та ями.
Автомобілістам все складніше пересуватись у таких умовах аби не зашкодити своєму транспорту. Коли ж містянам нарешті чекати на повноцінний ремонт доріг?
     Щороку на реконструкцію доріг із бюджету виділяють чималі кошти. Та незважаючи на це, суми, які автомобілісти витрачають на ремонт свого транспортного засобу після поїздок по ніби відремонтованій дорозі меншими не стають. Ігор – один із таких водіїв. Хлопець часто їздить по місту, жаліється, доводиться витрачати багато грошей на ремонт свого авто саме через ями на дорозі.
     Та у міськраді запевняють: цього року проблема буде вирішена. На це із місцевого бюджету вже виділили 350 млн. гривень. За ці кошти планують провести ямковий ремонт доріг по всьому місту та два капітальних.
     Також обіцяють відремонтувати і внутрішньоквартальні дороги. Яким саме житловим масивам пощастить отримати новий асфальт стане відомо вже у травні. Департамент капітального будівництва обиратиме претендентів  виходячи із того, у якому районі стан внутрішньоквартальних доріг найгірший. Планують одразу робити комплексний ремонт.
     У Дніпропетровську стан доріг намагаються покращувати щороку. Та водії продовжують скаржитись на тріщини в асфальті, мовляв ремонт проводять неякісно. Тож чи буде ефективною чергова дорожня реконструкція – покаже час.