пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

У Дніпропетровському військовому шпиталі планують звільнити всіх співробітників.


   У Дніпропетровському військовому шпиталі планують звільнити всіх співробітників – від керівництва до прибиральниць.
Із такою заявою виступили активісти. Вони розповідають - нещодавно начальнику госпіталю запропонували підвищення, та на думку громадськості – у такий спосіб його намагаються усунути від керівництва медзакладом. 
   За останні два роки у дніпропетровський військовий шпиталь небайдужі містяни, волонтери та меценати вклали 40 млн грн, розповідають активісти. Спільними силами відремонтували відділення, закупили необхідне обладнання та ліки. Усе це було б неможливим без очільника медзекладу, Андрія Рильского, впевнені активісти.
   Та начальника шпиталю хочуть змістити з посади – обурюються активісти. Мовляв, запропонували інше місце, у київському госпіталі – під приводом підвищення. Та насправді, кажуть, просто хочуть прибрати установу до власних рук. Звільнити, за даними громадських діячів, планують абсолютно увесь колектив лікарні.
   Активісти обіцяють - боротимуться та наполягатимуть на своєму. Вони впевнені - без такого злагодженого колективу, який нині працює у шпиталі, заклад просто не зможе повноцінно функціонувати надалі. Розповідають, вже відправили кілька листів із проханням не змінювати керівництво установи – до адміністрації президента України та деяких народних депутатів.