неділя, 3 квітня 2016 р.

Двадцять років на сторожі здоров’я.

   Подарувати шанс на повноцінне життя. У вертеброневрологічному відділені лікарні імені Мечникова пацієнтів рятують вже двадцять років.
Справу мають переважно  з патологіями хребта. Недуга - не нова та досить розповсюджена. Її лікування процес тривалий, та у відділені пацієнтів ставлять на ноги без хірургічного втручання.
   Замість операційних у відділені кабінети для мануальної терапії, комп’ютерного обстеження та лікувальний басейн. Один сеанс водної терапії триває пів години. Процедури тут пройшли близько 20 – ти тисяч людей. Серед них й Анатолій Іванович. За професією він й сам лікар та чоловік говорить, перед хворобою всі рівні.
   За двадцять років існування відділення через руки медиків пройшло близько двадцяти тисяч пацієнтів. Головний лікар Сергій Риженко говорить, результати роботи медиків красномовніші  за будь які слова.
   Наразі у відділені свято. Квіти та повітряні кУльки. Та вже завтра все повернеться до звичайного ритму. Адже медики стоять на сторожі здоров’я 24 години на добу 7 днів на тиждень.