пʼятниця, 1 квітня 2016 р.

Мапа дитячих мрій.

   Дніпропетровські школярі долучились до міжнародної акції «Діти за мир в усьому світі». Учасники проекту подорожують Європою та в кожній країні викладають мапу з голубами миру, на яких пишуть свої побажання.

   Маринка довго думала щоб написати на своєму голубі. Дівчинка хотіла побажати людям і щастя,і здоров’я, і спокою. Та врешті все це вмістилось в одній фразі:
   Кожен з учнів написав свої побажання, та всі вони пов’язані із миром як в Україні, так і в цілому світі – говорить організатор.
   На захід також завітала українська актриса Ірма Вітовська. Жінка говорить, не могла залишитись байдужою. Така акція, каже, дуже необхідна як у такі тяжкі для України часи, так і повсякдень . Аби люди пам’ятали що головне поважати та любити один одного.
   Складену із дитячих мрій мапу школярі повезуть із собою до Франції. У рамках програми у подорож відправляться діти бійців АТО, сироти та малюки із неблагополучних сімей.    Організатори сподіваються, що так маленькі українці не лише побачать світ а й зможуть відчути себе по-справжньому щасливими.