четвер, 28 квітня 2016 р.

51 рік з дня народження памперсів.

   Вже пів століття людство користується цим винаходом. Його автором став американських Віктор Міллз. На створення одноразових пелюшок його надихнули онуки. У Міллза їх було троє. На малечі й випробував перші моделі.
   Раніше для того аби сповити немовля застосовували різноманітні техніки пеленання - зараз же все набагато простіше. Пів століття  тому на допомогу матусям прийшли одноразові підгузки. Спочатку люди з обережністю ставилися до такого ноу хау та зараз молоді матусі кажуть, памперси їхній перший помічник. Таку думку розділяє й Пані Олена.  Жінка говорить, її синочок носить підгузки від самого народження. Молода матуся ділиться, здоров’я малечі для неї на першому місці тому памперси підбирала дуже ретельно. Про шкоду підгузків чула та сама з такою проблемою не стикалася. Найкращий варіант для синочка обрала методом проб та помилок.
   Раніше памперси коштували лише декілька центів. Та в наш час перед батьками не рідко стоїть питання – пеленати чи купувати. Адже пелюшки - задоволення не з дешевих. Загалом одній дитині до року на тиждень в середньому потрібно 80 підгузків. Загалом цей винахід використовують не лише в побуті. Також він став корисним в медицині та космосі. Без нього не обходиться жодний політ до зірок.