пʼятниця, 25 березня 2016 р.

Дніпропетровщина - плани та напрацювання.

   В обласній раді започаткували систему інформування населення щодо перспектив розвитку Дніпропетровщини. Відтак перед кожною сесією обласної ради Гліб Пригунов звітуватиме про порядок денний.

   25 -го березня на розгляд депутатської комісії винесуть ряд питань. Говоритимуть і про зміни до обласного бюджету. В першу чергу розподілять минулорічний залишок. Він складає вісімсот мільйонів гривень. Витратити ці кошти планують переважно на благоустрій міста.
   Також наголосили й на тому, що за прикладом інших областей у бюджеті передбачили надбавки для лікарів. Почати планують з медичних закладів  обласного підпорядкування. На це виділять 5 млн грн. В планах на майбутній рік й внесення змін до національної поліції. Для спрощення роботи правоохоронців в області створять єдиний диспетчерський офіс.
   Також планують підписати спільне звернення до президента України, з проханням звільнити Надію Савченко. Які положення приймуть та як працюватимуть далі? Про це городяни дізнаються вже цієї п’ятниці на черговій сесії обласної ради.