вівторок, 22 березня 2016 р.

Вдалий мітинг.


   Кілька днів тому мешканці житлового масиву Північний вийшли під будівлю міськради перед пленарним засіданням. Прохали допомогти з тарифом на воду. Бо платити постачальнику по двадцять чотири гривні за кубометр – їм не по кишені.  Депутати прийняли рішення на користь містян.

   Мережі, що постачають воду до Північного,  Південного та Таромського збудували ще більше ніж п’ятдесят років тому -роповідає місцевй мешканець пан Юрій. Зараз вони належать Укрзалізниці. Ціни завжди були  прийнятні, тож люди не скаржилися. А ось  торік у травні  тариф виріс до двадцяти чотирьох гривень за кубометр. Люди прийшли у відчай, адже для них такі цифри не підйомні.
   І ситуація ставала все гіршою день за днем. Тож люди вийшли під стіни міськради перед пленарним засіданням. І їх, нарешті, почули.  Питання винесли на сесію та проголосували на користь містян - підтримали проект водопостачання для жителів Південного міськводоканалом. До того часу поки не вирішиться питання передачі водомережі на баланс міста.
   Відтак вже з першого квітня люди сплачуватимуть за міським тарифом. А ось різницю господарю водомереж відшкодовуватиме міська влада з власного бюджету. Як і за договором, що діяв з листопада по січень дві тисячі шістнадцятого. Борги ж за ті три місяці, коли тариф складав двадцять чотири гривні, – поки лягають на кишені людей.    Але міські чиновники обіцяють взятися за вирішення цієї проблему.
Мережі житлового масиву Північний на баланс міста планують прийняти  не пізніше першого вересня 2016 року - запевняє заступник міського голови.  Але для цього  вимагають від Укрзалізниці близько сімдесяти двох мільйонів на ремонт комунікацій . Наразі тривають перемовини.