вівторок, 15 березня 2016 р.

Дніпропетровський трубний інститут повноцінно не працює.

   Дніпропетровський трубний інститут повноцінно не працює. Саме із такою заявою виступив перед журналістами директор установи.
Мовляв, частина робочих цехів заблоковано, через що підприємство, яке є гарантом енергетичної та оборонної незалежності України не може виконати держзамовлення. Хто ж у цьому винен – питання залишається відкритим.
   Дніпропетровський трубний інститут - стратегічно важливе для України підприємство. Наразі ця установа не може повноцінно працювати – частина робочих приміщень заблоковані, розповідає новопризначений директор.
   Радомир Король каже, паперів, які підтверджують передачу державної власності у чужі руки, як й іншої інформації з цього приводу – у інституті немає. Тож директор підприємства звернувся до міністерства економічного розвитку та торгівлі України, із проханням провести перевірку. За результами аудиту у міністерстві викрили  цілу схему, за якої робочі цехи передали у приватну власність.
   Наразі ж, через те, що робочі приміщення зблоковані, підприємство не може виконати держзамовлення. Фахівці підрахували сума збитку, якого вже зазнав інститут, складає більше 50 мільйонів гривень. Окрім того, установа сплачує податки на земельну ділянку, на якій розташовані ті цехи, які нині знаходяться у приватній власності та віддає гроші за охорону цих корпусів. Хоча зараз ними ніхто не користується.
   Тож аудиторська перевірка триває. Фахівці кажуть до цього беззаконня причетні дніпропетровські посадовці. Прізвищ поки що не називають, але обіцяють оприлюднити точну інформацію вже за місяць.