четвер, 17 березня 2016 р.

Потяг «Одеса мама» знову у Дніпропетровську

     Днями  постанову під такою назвою вкотре представили на розсуд публіки. Як пройшов спектакль, та чи вподобали відомі актори дніпропетровських глядачів?

     Дніпропетровськ став першим містом, де колись зіграли цю виставу, та містом, публіка якого найбільш вразила акторів теплим прийомом. Руслана Писанка, одна з головних героїнь спектаклю розповідає: до нас їхали як завжди з задоволенням, хоча  не обійшлося й без складнощів.
     За півтора роки існування спектаклю комедія про двобій двох характерів в одному купе припала до душі глядачам. Тож у  залі дніпропетровського театру був аншлаг. Актори кажуть: це дуже приємно.
     Скільки разів актори вже показували цей спектакль  - не порахувати, проте кажуть  – кожен вихід на сцену немов у перший раз. Руслана Писанка розповідає, на кожній виставі вона переживає всі емоції наново, інші ж актори доповнюють – щоразу додають до звичного  сценарію щось нове.  Не  стала винятком і Дніпропетровська сцена.
     Історія, яка відбулася у купе одеського потягу не закінчується – запевняють актори. Адже зовсім скоро світ публіка прем’єру – виставу під назвою «Одеса-мама-2» або пригоди бравого солдата Швейцмана». Проте, як кажуть, спільного з попереднім спектаклем у другій частині буде небагато. Та секретів не розкривають, пропонують все побачити на власні очі 19-го травня у Дніпропетровську.