вівторок, 22 березня 2016 р.

Діти миру.

    В Україні стартував новий реабілітаційний проект, мета якого надати психосоціальну допомогу дітям зі сходу країни. Програму реалізують у п’яти областях: Донецькій, Луганській, Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській.

   «Діти миру» - новий проект Європейського Союзу та Дитячого фонду ООН. Націлений  він на психологічну реабілітацію малечі зі сходу України. Проект реалізують у п’яти областях. Дніпропетровщина - не виняток, адже  у нашому регіоні проживає близько вісімдесяти семи тисяч переселенців. Велика кількість з них – діти, яким, за твердженням психологів, набагато складніше адаптуватись у мирному житті.
   Проект реалізують у двох напрямах: по-перше маленьким переселенцям надаватимуть психологічну допомогу, по-друге – допомагатимуть адаптуватись у суспільстві. Для цього фахівці розробили окремі програми для дошкільнят та дітей старшого віку.
   У проекті задіяли школи та дитсадки, у яких навчається найбільша кількість вимушених переселенців. На сьогодні у програмі вже взяло участь близько 26 тисяч дітей зі всієї України.