пʼятниця, 25 березня 2016 р.

Велике переселення Мафів. У дніпропетровську боротьба з малими архітектурними формами дійшла до вулиці Новокримської. Рішенням профільної комісії міськради більшість з них вирішили демонтувати. Деякі - перенести на інше місце.

   Демонтаж мафів на вулиці Новокримській розпочали з шостої ранку.Господарі кіосків скаржаться, про це попередили тільки напередодні ввечері.  Бідкаються, тепер залишилися без роботи і не знають, де шукати правди. За підтримкою люди звернулися до однієї з громадських організацій. Тож пан Анатолій прийшов аби зафіксувати факт злочину, як вважає чоловік. І розібратися, за яким правом проводять демонтаж.
   Руслан Мороз начальник КП «Благоустрій" заперечує, людей попереджали про демонтаж заздалегідь. Пояснює, всі кіоски тут розташовані незаконно, адже це місце для тротуару. Тож за рішенням комісії дванадцять з них перенесуть на зручний майданчик де вони не затулятимуть прохід, а інші просто демонтують.
   Тільки жителі сусідних будинків з таким рішенням не згодні. Вони впевнені кіоскам на Новокримській не місце, але не хочуть й аби всі проблеми що від них були тепер «переїхали» під їхню домівку. Тим більше на територію біля дитячого майданчика. Збирають підписи, аби відстояти свої права.
   Руслан Мороз пояснює, на дитячий майданчик ніхто не зазіхає. Від нього кіоску відділять парканом, і поставлять в торговій зоні біотуалет. Все облаштують так, аби люди не відчували незручності. І обіцяє:
   Тож мешканцям залишається лише довести справу до кінця і зібрати необхідну кількість підписів. Або ж звикати до нових сусідів.