вівторок, 22 березня 2016 р.

Маленькі таланти.


   У Дніпропетровську стартував традиційний конкурс скрипалів та віолончелістів ім. Леоніда Когана. Вже третій рік поспіль у рамках змагання юні музиканти демонструють свої здібності перед суддями та глядачами. 

   Конкурс імені Леоніда Когана проходить у Дніпропетровську вже втретє. Його історія почалася ще у 2012, саме тоді директорка музичної школи разом із викладачем скрипки вирішили започаткувати таке змагання між дітьми. Назвали конкурс на честь відомого музиканта, який родом із наших країв.
   Конкурс проходить у декілька етапів. У перший тур цьогоріч пройшли 54 солісти та 8 колективів з 9 областей України. Протягом трьох днів діти від 8 до 18 років демонструватимуть свої таланти перед суддями. Приїхала показати свої здібності і маленька Женя. Школярка розповідає, перемогти дуже хоче. Та впевнена, її вміння гідно оцінять.
   Судити обіцяють суворо. Для цього на конкурс запросили професійне журі – тут музиканти з багаторічним досвідом, та музичні професори. Кажуть, оцінювати будуть все – і музичні дані, і артистизм, тож призові місця дістануться тільки кращим. Їх  нагородять почесними дипломами 20 березня.