четвер, 31 березня 2016 р.

   Сім’я Полівода тікаючи від війни два роки тому переїхала до Дніпропетровська. Коли у їхньому рідному місті, Луганську, стало зовсім неможливо жити через постійні обстріли вони швидко зібрали найнеобхідніші речі та рушили до іншого міста. Родина сподівалась, що це лише тимчасовий переїзд. Та їм довелось надовго залишитись у Дніпропетровську та починати життя з нуля.

   Ольга Полівода  разом із чоловіком та двома дітьми перебралися до Дніпропетровська в 2014році. Жінка  Згадує - тікала з-під обстрілів під мирне небо. Але й тут чекало чимало випробувань.  
    Чоловіку, успішному менеджеру, спочатку довелось піти працювати водієм. Та вже згодом він все ж знайшов собі гарну роботу. А ось Ользі влаштуватись за фахом так і не вдалось. Та жінка не опустила руки та вирішила зайнятись творчістю - почала фотографувати. Нині вона працює в одній із дніпропетровських фотостудій та має безліч замовлень. Оля впевнена, головне – ніколи не здаватись.
   До нового життя пристосувалась навіть малеча. Новий дитячий садок, безліч цікавих знайомств.
   Нині на Дніпропетровщині мешкають більше 86 тисяч вимушених переселенців. Cім’я Полівода , як і багато з тих, хто залишив свої доміки, все ж мріє колись повернутись у рідні стіни. А поки що вони намагаються радіти життю та знайти себе у новому місті. Бо впевнені, треба бути сильним  за будь-яких обставин.