вівторок, 22 березня 2016 р.

Рік біля керма.

   Рік біля керма. Саме стільки часу пройшло з призначення на посаду очільника області – Валентина Резніченка. Що було зроблено, а що ще попереду – подробиці далі.

   Юрій Голик, радник голови ОДА розповідає, за цей рік у структурі обласної адміністрації робітників поменшало майже на сімсот осіб і оптимізація продовжується. А ось роботи менше не стало. За цей час у шести навчальних та трьох медичних закладах запустили нові котельні. Закупили тридцять вісім шкільних автобусів, медичного обладнання на сто п’ятдесят мільйонів. На вісімсот зробили ремонти доріг, та почали прокладати водоводи там, де раніше була лише колодязна та привізна вода.
   Бюджет дві тисячі п’ятнадцятого, зазначає радник очільника області перевиконали на два мільярди, тож ці кошти пішли на програми розвитку регіону. А кошторис цього року прийняли першими в Україні – ділиться посадовець. Крім того, це не єдине, в чому на наш регіон став передовим: тут першими завершили побудову фортифікаційних споруд,  закупили найбільшу кількість квартир для демобілізованих, а ще стали лідером з впровадження системи електронних закупівель – Прозоро. Також перші в Україні шістнадцять територіальних громад виникли саме на Дніпропетровщині. Як наслідок наш регіон займає перше місце в рейтингу кабміну.
   А ще в регіоні не забувають піклуватися про переселенців та демобілізованих бійців. Аби ті мали житло та роботу – нагадує Юрій Голик. Для тимчасово переміщених осіб постійно проводять різноманітні тренінги та семінари, допомагають і з відкриттям бізнесу. Військовослужбовців же навчають англійській, тонкощам роботи з ай-ті та керуванню маршрутним авто. Також для них відкрили центр реабілітації, гарячу лінію психологічної підтримки та центри допомоги по всій області, які взяли за взірець в інших регіонах країни.