четвер, 17 березня 2016 р.

Відключення

     Мешканці двох багатоповерхових будинків залишились без світла. Люди жаліються, електроенергію виключають без жодного попередження.
Вони скаржились у багато інстанцій, та причини відключення мешканцям так ніхто і не пояснив.
     Електроенергію у 2 та 4 будинку по провулку Добровольців відключають вже майже тиждень – жаліються мешканці. Пані Євгенія проживає в одому із цих будинків. Жінка вагітна та має маленьку дитину. Тож кожного дня вона стикається із проблемою: як вийти з будинку із візочком якщо ліфт не працює?
     А осі пані Наталя працює вдома. Без електроенергії жінка не може скористатись комп’ютером. Жаліється, вже тиждень сидить без роботи.
     Аби з’ясувати причину відключення та дізнатись коли це нарешті припиниться мешканці звертались до різних інстанцій. Та відповідей так і не знайшли.
     Версії чому у будинках вимикають електроенергію у мешканців найрізноманітніші: від помсти КЖЕП за те що люди обрали нову форму управління ОСББ  - до примусу енергопостачальника встановити нові лічильники. Аби розібратись у ситуації та з’ясувати справжню причину відключення електрики в двох багатоповерхівках по провулку Добровольців, редакція новин 51-го відправила запити до «Дніпрообленерго". На відповідь чекаємо.