середа, 16 березня 2016 р.

В небезпеці у власному будинку.

   Сирість, пліснява та тріщини через всю стіну. В таких умовах живе родина пенсіонерів у будинку по вулиці Новоорловська. Вже 6 років мешканці оббивають пороги ЖЕКУ та управління житлового господарства при міськраді. Там допомогу - лише обіцяють. А тим часом стан покрівлі будинку погіршується з кожним днем
   Володимир Васильович та його дружина майже 30 років живуть в будинку по вулиці Новоорловська. З яких 6 воюють за право жити в нормальних умовах.
Атмосферні опади спотворили їхню квартиру та зробили її небезпечною. Тріщини, цвіль та сирість – постійні сусіди родини. А все через аварійний стан покрівлі.
   Пенсіонер неодноразово звертався по допомогу до ЖЕКу. Шукав відповідь і в управлінні житлового господарства міськради. Згадує, восени 2011го ЖЕК навіть склав план ремонту та надав бригаду робітників. Та за іронією долі, вони до покрівлі так і не підступилися. Бо умови – суперечили техніці безпеки. Обіцяли повернутися весною. Та більше до будинку ніхто не навідувався. Тим часом мешканці продовжували писати звернення до управлінь. Проте у відповідь отримували лише обіцянки відремонтувати покрівлю наступного року.
   Та рік за роком стан покрівлі лише погіршується. А на те, щоб відремонтувати дах самотужки родина коштів немає. Пенсії ледве вистачає на комунальні послуги та харчування. Тим більше, що Володимир Васильович постійно потребує грошей на лікування. За останні роки він переніс два інфаркти
   Час від часу пенсіонер з надією навідується до ЖЕКу. Там про його проблему знають. Та зізнаються, допомогти не можуть. Чекають на фінансування. Адже рішення щодо проведення капітальних ремонтів приймають лише в управлінні житлового господарства міськради.   Кажуть, неодноразово туди зверталися, вносили будинок до так званих рекомендаційних списків, об’єктів, що потребують ремонту.
   Звернулися до міськради і ми. З питанням, коли саме дах будинку відремонтують. Нині разом з Володимиром Васильовичем чекаємо на відповідь. Пенсіонер надії не втрачає. Та сподівається, що чиновники згадають про його проблему та нарешті допоможуть.