середа, 16 березня 2016 р.

Як красиві та смішні країну підкорювали.

   Дніпропетровська команда КВК «180 та вище»  представила наше місто на телевізійному фестивалі гумору. За словами журі жіноча команда показала себе достойно та вийшла у фінал.
   Писали жарти, підбирали костюми, макіяж. Та як виявилося – не даремно. Після виступу у відбірковому турі гумористичного шоу глядачі назвали дніпропетровських КВНщиків найефектнішою збірною сезону. Усього у команді 5 дівчат та лише один хлопець йому й належить ідея створення такої збірної.
   Дівчата діляться, перед першим ефіром шоу дуже нервували. Та кажуть, тільки-но вийшли на сцену хвилювання як рукою зняло. Підтримка залу й хороша підготовка дали свої результати.    Та більше того, дівчата впевнені, підкорили глядачів не лише вдалими жартами, а й звабливими образами. 
   Підготовка до шоу говорять, процес творчий та несподіваний, а  виступ потребує чималої витримки. Для того аби підняти бойовий дух за кулісами завжди повторюють традиційне рукостискання. 
   Наразі команда готуються до чергового виступу. Репетиції тривають по 3-4 години сім разів на тиждень. Оцінити старання дівчат глядачі зможуть вже найближчим часом.