середа, 23 березня 2016 р.

Поліція нового формату.

   У вечері повернутися до дому без побоювань за власне життя та здоров’я тепер можливо. У Дніпропетровську поліція взяла під особливий контроль кримінальні райони міста. Відтак обіцяють городянам спокій та безпеку.

   Для того аби забезпечити порядок у місті вже відкрили тринадцять експериментальних офісів. За час їхньої роботи вдалося розкрити ряд злочинів. Серед них крадіжки, грабунки та розбої. В дільницях працює по 9 поліціянтів. Також на базі кожної сформували групи швидкого реагування.
   Поліціянти кажуть, першу експериментальну дільницю відкрили на житловому масиві Західний. За два місяці роботи поспілкувалися з місцевими жителями, аби ті оцінили якість роботи поліцейського офісу. Правоохоронці говорять, результати опитувань їх приємно вразили.
   Загалом дніпропетровці таке нововведення підтримують. На їхню думку, цілодобова допомога від груп швидкого реагування допоможе знизити рівень злочинності у місті.
   Правоохоронці кажуть, загалом у Дніпропетровську ще залишається чимало проблем. Надалі боротися зі злочинністю планують вже у новому форматі. Дільниці відкриють також в Новоолександрівці та індустріальному районі.