четвер, 24 березня 2016 р.

У Дніпропетровську висадився художній десант.

   У коридорах військового шпиталю розгорнулася справжня галерея. Безліч картин – здебільшого на них зображені пейзажі, квіти та мирне небо. Малюють тут пацієнти, а допомагають їм у цій справі відомі митці.
Цього дня художники вкотре завітали до медзакладу, аби провести сеанс арт-терапії.
   Гуаш, акварель, альбоми та пензлі – такі подарунки привезли військовослужбовцям художники. Митці кажуть, хлопці малюють із задоволенням та досягають чималих успіхів. Почав творити у госпіталі і Анатолій. Розповідає, востаннє тримав пензля у руках ще у дитинстві, але на лікарняному ліжку у чоловіка проявився хист до живопису.
   Від подарунків не відмовлявся ніхто – чоловіки кажуть, розвиватимуть свої здібності. А для тих, кого творчий процес захопив найбільше - митці провели майстер-клас. Вчили малювати і у дніпропетровському музеї живопису. Художні ази тут пізнавали також військовослужбовці, але вже ті, хто має досвід у цій справі. Сергій – один з тих, хто приїхав до музею, аби покращити свої навички. Хлопець також зайнявся творчістю у лікарні - малювання для хлопця стало одним з улюблених занять. Розповідає, створив вже з десяток картин.
   Малювати хлопцям допомагали художники із чималим досвідом. Освоювали  різні техніки – працювали і аквареллю, і гуашшю, та, за бажанням хлопців, й з іншими матеріалами. Митці кажуть, військовослужбовцям ця справа дається легко, тож найближчим часом планують створити виставку картин, які намалювали бійці.