пʼятниця, 4 березня 2016 р.

Знову на лікування.

   Все ще на інвалідному візку, але у піднесеному настрої. О четвер ввечері Яна Зінкевич прибула до дніпропетровського аеропорту. Дівчина каже, на цей етап реабілітації покладає великі сподівання, тим більше, що декілька днів тому шокувала лікарів новиною - вперше поворушила пальцями ніг.
   Проводити до літака дівчину зібралася ціла команда – тут і друзі, і волонтери. Тепло обіймають Яну, та кажуть -  будуть сумувати. У той час сама Зінкевич до розлуки тривалістю мінімум в місяць ставиться досить спокійно – каже, головне це результат лікування.
   Під час реабілітації у Ізраїлі підтримувати Яну буде її найближча людина – мама. Пані Валентина розповідає, перед перельотом нервує, як завжди. Але попри хвилювання сповнена оптимізму.
   За словами лікарів другий етап реабілітації, який буде проходити волонтерка  у Ізраїлі – найтяжчий. Він називається «Вертикалізація» - тобто Яну нарешті будуть ставити на ноги. Їй доведеться займатися на тренажерах попри сильній біль, проте дівчина каже – готова до будь чого. У той час медики у прогнозах обережні– шанс на те, що Зінкевич буде ходити лише 50 відсотків.
   Середня вартість такої реабілітації для волонтерки складатиме від 30 до 40 тисяч доларів на місяць. Наразі коштів вистачає тільки  на перший курс. Тому звертаються до небайдужіх по допомогу.