вівторок, 15 березня 2016 р.

Уроки мужності.

   Маленьких дніпропетровців познайомили з героїчними вчинками солдатів, які служили у зоні АТО.
Учням центру для дітей з вадами слуху та мови показали відому фотовиставку «Переможці»,  присвячену  бійцям АТО, які внаслідок поранення втратили кінцівки, але не втратили любові до життя. 
   Діти уважно роздивляються фотографії. На кожному знімку зображені солдати, що втратили на війні свої кінцівки, та не зважаючи на це продовжують жити повноцінним життям. Малеча таким фото вражена. Говорять, захоплюються мужністю українських хлопців, вони для них справжній взірець патріотизму та мужності.
   Завдяки цій експозиції малеча зрозуміла, що головне в житті не опускати руки – впевнена вихователька. Для дітей з вадами слуху та мови, які самі зіштовхнулись з подібними складнощами, це гарний взірець.
   На виставку також завітав боєць АТО. Чоловік говорить, ідея познайомити дітей з цією експозицією – чудова. Бо молоде покоління повинно знати про події на Сході Україні та розуміти що нас оберігають справжні герої. Сам Андрій частий гість багатьох учбових закладів, його запрошують аби він розповів малечі що ж насправді відбувається у зоні військових дій.
   Організатори планують показати виставку ще багатьом дітям, аби вони знали про героїчні вчинки наших патріотів та цінували їхні подвиги.