вівторок, 15 березня 2016 р.

Витримало чи ні.

   Зима минула, тож фахівці вирішили перевірити стан дорожнього покриття, що ремонтували напередодні.
У дві тисячі п’ятнадцятому по області проводили ремонти і поточні, і капітальні, тепер спеціалісти інспектують ці об’єкти. Якщо пошкодження знайдуть, запевняють, підрядники перероблятимуть за власний рахунок.
   У Софіївці капітальний ремонт зробили на двох вулицях, ще на двох – поточний. Тож цього разу приїхали перевірити стан покриття після зими і в цьому населеному  пункті. На одній із доріг, де робили капітальний, пошкодження видно і неозброєним оком.
   Пан Юрій, підрядник будівельної фірми, що робила ремонт доріг у Софіївці. Говорить, готовий нести відповідальність.  Але лише після результатів лабораторної експертизи. Адже покриття, яке використовували, має всі необхідні сертифікати і відповідає вимогам.
   Водії ж відремонтованим дорожнім покриттям задоволені.
   Але є  і негативні зміни, що стали помітні з приходом тепла.
   Спеціаліст  лабораторії взяв проби асфальту, на якому виявили візуальні пошкодження. Їх перевірять на відповідність нормам. Поки ж може проаналізувати тільки товщину покриття.
   А ось у лабораторії зможуть дослідити і щільність, фізико-механічні властивості та тиск, який може витримати цей матеріал. Висновок отримають впродовж трьох днів.